GENESIS Boron 500 XXL RGB - Podkładka pod myszkę dla graczy 800x300mm podświetlenie RGB | NPG-1509

GENESIS
NPG-1509
111,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka prywatności

 

Zasady dostawy - odbioru

Podkładka pod Mysz Genesis Boron 500 XXL RGB 800x300 NPG-1509

  • Doskonałej jakości podkładka pod mysz z powierzchnią z tkaniny typu speed, zapewniająca wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy, wyposażona w podświetlenie LED
  • Możliwość wyboru 11 trybów podświetlenia bez konieczności instalowania oprogramowania (7 stałych kolorów, 4 tryby z efektami tęczy)
  • Oryginalna, gamingowa grafika
  • Optymalnej długości przewód zasilający
  • Uchwyt do organizacji okablowania
  • Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami myszek
  • Gumowa, spodnia warstwa antypoślizgowa zwiększająca stabilność na każdym podłożu
  • Duża powierzchnia użytkowa pod mysz i klawiaturę

Genesis BORON 500 RGB to seria niezawodnych i wytrzymałych, miękkich podkładek pod mysz wyróżniających się efektownym podświetleniem krawędzi, dzięki któremu Twoja rozgrywka nabierze wyjątkowych kolorów! Doskonałej jakości, idealna, gładka powierzchnia zapewnia pełną kontrolę ruchów i spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających graczy.

WIELOBARWNE PODŚWIETLENIE I NIETUZINKOWY DESIGN

Genesis BORON 500 XXL to podkładka, która efektownie rozświetli stanowisko każdego gracza. Dzięki aż jedenastu trybom podświetlenia możesz stworzyć niepowtarzalną atmosferę na swoim polu gry. Oryginalna, nieszablonowa grafika dodatkowo nada mocny nietuzinkowy charakter Twojej walce.

Zwiększona powierzchnia użytkowa o wymiarach 80x30cm daje użytkownikowi wystarczającą przestrzeń na płynny i nieograniczony ruch myszy, a przy tym mieści się na mniejszych biurkach.

POWIERZCHNIA SPEED

Wierzchnia warstwa podkładki pod mysz Genesis BORON 500 XXL wykonana jest z tkaniny, która zapewnia wysoką precyzję śledzenia ruchów myszy oraz redukuje tarcia myszki o powierzchnię.

Podkładka Genesis BORON 500 XXL bezproblemowo współpracuje zarówno z myszkami laserowymi, jak i optycznymi.

JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Zabezpieczenie krawędzi podkładki Genesis BORON 500 XXL ochrania ją przed strzępieniem się.
Antypoślizgowa warstwa na spodniej części podkładki zabezpiecza przez niekontrolowanym przesuwaniem się i daje pewność, że pozostanie ona na swoim miejscu niezależnie od nawierzchni, na której się znajduje.

NPG-1509

Szczegółowe odniesienia

EAN13
5901969420807