• Nowy
HP Inc. Tusz nr 950 XL Czarny | CN045AE
ELECTROLUX EasyLine EDB1720 - Żelazko 2200W

HP Executive 17.3 Top Load - Torba na laptopa | 6KD08AA

218,00 zł
Brutto
HP
6KD08AA
Ostatnie sztuki w magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
HP Executive 17.3 Top Load - Torba na laptopa | 6KD08AA

HP Executive 17.3 Top Load - Torba na laptopa | 6KD08AA

 

  • Polityka prywatności
    Polityka prywatności
  • Zasady dostawy lub odbioru
    Zasady dostawy lub odbioru

Torba wykonana z poliesteru

Poliester jest to materiał syntetyczny, czyli taki który nie występuje naturalnie. Powstaje z mieszanki chemicznej, a po przeprowadzonej syntezie składników, nadaje się mu formę płatków. Płatki te następnie się topi, aby uzyskać włókna poliestrowe. Po kolejnym formowaniu uzyskuje się pożądaną formę, np. imitację jedwabiu. Tkanina ta jest wytrzymała i odporna na zniszczenia. Dodatkowo odporna jest na plamy, więc łatwo ją utrzymać w czystości.

Torba, która pomieści laptop do 17.3”

Torba została wyposażona w specjalną, wewnętrzną kieszeń, która pomieści laptopa o przekątnej do 17.3 cala. Kieszeń ta pozwala na oddzielenie laptopa od pozostałych przedmiotów, znajdujących się w torbie. Pozwala to na ochronę laptopa przed niechcianymi zarysowaniami lub obiciami.

Pas na ramię, ułatwiający przenoszenie

Dzięki paskowi na ramię, przenoszenie torby staje się dużo wygodniejsze. Pozwala on na uwolnienie rąk od ciężaru, jak i również na zabranie ze sobą dodatkowych rzeczy. Pas na ramię sprawia, że przenoszenie torby z laptopem będzie kompletnie nie odczuwalne.

Boczne kieszenie, na mniejsze przedmioty

Kieszenie boczne pozwalają na zaoszczędzenie miejsca w głównych komorach torby. Jak sama nazwa wskazuje, kieszenie te znajdują się na zewnątrz torby. Pozwalają one na przechowywanie drobnych rzeczy, takich jak smartfon, portfel, klucze, powerbank, kable, ładowarka i wiele innych.

Jedna rączka, wiele możliwości

Dzięki rączce, torbę można powiesić na haku, np. w szkolnej ławce lub w przedziale pociągu. Pozwala ona również na wygodne noszenie torby w ręce, kiedy ramię jest zmęczone lub torba nie posiada pasa na ramię. Torba z rączką, staje się dużo bardziej komfortowa w użytkowaniu.


Pasujący do notebooków wielkości 43,9 cm (17,3")

Szerokość produktu 45 cm

Wysokość produktu 9.8 cm

Głębokość produktu 32 cm

Materiał polireutan

Kolor czarny

Wykonanie torby Toploader

Wym. (S x W x G) 45 x 9.8 x 32 cm

6KD08AA

Brak komentarzy w tej chwili.

Musisz się zalogować, aby recenzować.

Może Ciebie zainteresować również