HP Odyssey Backpack 15,6'' - Plecak na laptopa (szaro-zielony) • L8J89AA

98,00 zł
Brutto
Dostępność: Dostępny

Plecak HP Odyssey 39,62 cm (15,6"), szary

Przemierzanie kampusu lub codzienne podróże stają się znacznie przyjemniejsze dzięki strategicznie rozmieszczonej wyściółce, nowoczesnemu wyglądowi i dostatecznej ilości miejsca na różnorodne przedmioty. Plecak HP Odyssey 39,62 cm (15,6") to połączenie wyrazistych barw, trwałych materiałów i unikatowego wzoru kamuflażu a to wszystko z zapewniającą cyrkulację powietrza wyściółką, oddzielną przegródką na komputer przenośny i tablet, strategicznie rozmieszczonymi paskami i wieloma kieszeniami na akcesoria. Modny i gotowy do drogi.

Subtelnie wyjątkowy
Wyprofilowany charakter tego nowoczesnego plecaka podkreślają wyraziste, kontrastujące barwy zewnętrzne i unikatowa wyściółka z wzorem kamuflażu cyfrowego zapewniające jednocześnie atrakcyjny wygląd i trwałość.

Wygoda i ochrona
Solidna wyściółka wewnętrzna i zewnętrzna z wydzieloną przegródką na komputer przenośny i tablet. Zapewniająca cyrkulację powietrza zewnętrzna wyściółka i kanaliki powietrzne przynoszą ulgę podczas długich wędrówek.

Precyzyjna ochrona
Plecak mieści komputery przenośne o przekątnej do 39,62 cm (15,6") i jest wyposażony w oddzielną kieszeń na tablet lub czytnik książek elektronicznych. Został poddany testom zgodności materiałowej ze środowiskiem i jest objęty niezawodną gwarancją HP. 

----------

Rodzaj Plecak
Przekątna ekranu 15,6''
Uchwyt do ręki Tak
Wymiary

330 x 150 x 460 mm

Waga 0.98 kg
Kolor Szary                                                                                                                                         
L8J89AA

Opis

PRZEKĄTNA EKRANU
15,6"
TYP TORBY
Plecak

Specyficzne kody

Nowy produkt

Recenzje

Napisz swoją opinię

HP Odyssey Backpack 15,6'' - Plecak na laptopa (szaro-zielony) • L8J89AA

Napisz swoją opinię